Web Tasarım

Web Tasarım  Nedir?

Web tasarım hizmeti, bireysel ya da kurumsal olmak üzere farklı amaçlar doğrultusunda oluşturulan internet sitelerine yönelik tasarım işlemlerini barındıran bir süreci ifade eder. Estetik dokunuşları, işlevsellik ile birleştirme hizmeti olarak da ifade edilen web tasarım hizmetinde başta görsel tasarımlar olmak üzere tüm tasarım unsurlarının yazılım ile kodlara dönüştürülmesi ve web sitesinin amacına yönelik işlev sağlaması amacı ile dönüştürülmesidir.

Kreatif tasarım hizmetini Türkiye’de en etkili şekilde sunan ajanslar arasında yer alan Pik Ajans olarak siz müşterilerimizin hedef kitlenize ulaşmasında, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak ve markanızı diğer rakip firmalardan ayıracak özgün web tasarımı hizmetini alanında uzman ekibimiz ile sunuyoruz.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/web-tasariminin-firmaniza-faydalari-nelerdir.png

Web Tasarımının Firmanıza Faydaları Nelerdir?

Profesyonel bir web tasarım hizmeti almanın markanıza birçok alanda yarar sağladığını söylemek mümkündür. Bunlar arasında en önemlisi markanız için iyi bir reklam aracı olmasıdır. Zira sitenize giren müşteriler markanız hakkında detaylı bilgi alabilir, markanızdan etkilenebilir. Aynı zamanda akılda kalıcı bir etkisi de bulunur. Her coğrafyadaki hedef kitlenizin markanıza kolaylıkla ulaşabilmesini mümkün kılar. Arama motorlarına optimize ederek daha fazla kişiye ulaşmada katkı sağlar.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/web-tasarim-destek-sureci.png

Web Tasarım Destek Süreci

Profesyonel olarak web tasarım almak isteyen müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak amaca uygun bir web tasarımı geliştirilmesi için hizmet sunuyoruz. Bu süreçte müşterilerimize planlama aşamasından yazılım aşamasına ve hizmet sonrası aşamasında kadar sürecin hemen hemen her aşamasında teknik destek sağlıyoruz.

  • Brief Süreci Brief Süreci
  • Tasarım Tasarım
  • Kodlama Kodlama
  • Sunum Sunum
  • Teslim Teslim
Brief Süreci

Brief Süreci

Diğer tüm tasarım aşamalarında olduğu gibi web tasarım sürecinde de tasarıma ilişkin ilk olarak araştırma ve bilgi toplama işlemlerini bu aşamada gerçekleştiriyoruz.

Tasarım

Tasarım

Markanıza ait en iyi tasarımı oluşturmak adına kreatif yaratım işlemlerini bu aşamada gerçekleştiriyoruz. Renk paketinin belirlenmesinden genel tasarım fikirlerinin oluşturulmasına farklı tasarımsal işlemler bu aşamada yer alır.

Kodlama

Kodlama

Genel hatları ile oluşturulan tasarım fikirlerinin kodlara dökülerek web sitesine işlenmesi bu aşamada gerçekleşmektedir.

Sunum

Sunum

Müşterilerimize teslim öncesinde bu aşamaya kadar gerçekleştirilen tüm adımlar detaylı şekilde açıklanarak, web tasarımının teslim öncesi taslak hali de bu aşamada sunulur.

Teslim

Teslim

Sunum sonrasında belirtilen unsurların olması durumunda teslim öncesi düzenlenir, son kontroller ve test aşaması yapıldıktan sonra web tasarımı müşteriye teslim edilir.

Web Tasarımı için Neden PİKS AJANS!

Web Tasarımı için Neden PİKS AJANS!

En özgün web tasarımını son trendlere uygun olarak alanında uzman ekibimiz ile markanızın hedeflerine yönelik en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

  • Kullanıcı Deneyimi 100%
  • Performans Odaklı 100%
  • Şık Tasarım 100%

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hazır web tasarım ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?
Hazır web tasarım ile özel web tasarım hizmeti arasındaki en büyük fark özgünlüktür. Özgün bir tasarıma ve içeriğe sahip olan web sitelerinin akılda kalıcılığı yüksek olurken aynı zamanda rakip sitelerden ayrışmak ve daha iyi bir optimizasyon ile daha fazla hedef kitleye ulaşmak özgün bir tasarım ile daha kolaydır.
Web sitesini kendim yönetebilecek miyim?
Web sitenize uygun yönetim paneli kodlaması ile siteniz üzerinde tam denetim ve yönetim işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olmakla birlikte dinamik olan ve güncellemeye ihtiyacı olan bir web isteniz bulunması durumunda bu isteğe yönelik tasarım hizmeti sunmaktayız. Bu sayede kod bilgisi olmada da kolaylıkla sitenizi yönetebilirsiniz.
Web tasarımı fiyatları neye göre belirleniyor?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Statik ve dinamik web site nedir?
Bir kereliğine genel itibari ile HTML kod yapısı kullanılarak kodlanıp teslim edilen tasarımlara sahip web siteleri statik olarak isimlendirilir. Bu sitelere güncelleme yapmak mümkün olmaz. Tam tersi olarak kodlanıp, güncelleme ve yönetim işlemlerine sahip olan web siteleri ise dinamik bir yapıya sahiptir.
Web tasarımımımda mobil uyumluluk olacak mı?
Günümüzde internet erişimi olan tablet, akıllı telefon ve bilgisayar gibi cihazların yanış ıra web tasarımlarının diğer mobil cihazlarda görüntülenmesi için de uyumluluk desteği sunuyoruz. Her cihaza uygun boyutlama ve diğer teknik detayları sağlıyoruz.

Başlamaya hazır mısın?

PİKS AJANS hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım öne geçmeye hazır olun!

FİYAT TEKLİFİ AL