Landing Page Tasarımı

 Landing Page Nedir?

Türkçe kullanımı ile varış sayfası olarak ifade edilen bu sayfa, internet üzerinden kullanıcıların bir reklama ya da herhangi bir yönlendirici linke tıkladığında açılan sayfayı ifadeyi eder. Özellikler markaların istekleri doğrultusunda oluşturulan Landing Page’ler belirli bir hedef kitleye yönelik ve özel olarak tasarlanmaktadır. Bu sayfalarda ziyaretçilere form doldurmak ya da video reklamı izlemek gibi farklı aksiyonlar sunulmaktadır. Bu aksiyonlar, ürün satın almaktan, açıklamaya okumaya kadar farklı türlerde olabilir. Sayfanın oluşturulmasına ön önemli amaç ise hedef kitleden bir geri dönüş almaktır. Pik Ajans olarak müşterilerimize özel olarak tasarladığımız bu sayfalarda en iyi şekilde geri dönüş almak ve yatırımın etkisini görmek adına kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/landing-pagein-firmaniz-icin-onemi.png

Landing Page’in Firmanız İçin Önemi

Özellikle pazarlama dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olan Landing Page’ler pazarlama ile satış arasındaki noktayı doldurmaktadır. Tasarlanan Landing Page ile markanızın doğru veya yanlış yaptığı adımları öğrenmek, daha etkin satış yapabilme kapasitesini arttırmak olmak üzere birçok noktada büyük rol oynar. Fiziki olarak bir vitrin görevi gören bu sayfalar, müşterin markanızı nasıl gördüğünü, ürün veya hizmetinizi beğenip beğenmedikleri konusunda size etkin bir geri dönüş sağlar. Bu sebeple iyi bir Landing Page tasarımı, müşterilerin vitrinde beğendiğini almak için mağazadan içeri girmesine yardımcı olur.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/basarili-landing-page-icin-dikkat-etmeniz-gerekenler.png

Başarılı Landing Page İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Langing Page tasarımının sunması gereken birtakım çıktılar bulunmakta olup özellikle başarılı bir sayfaya sahip olmak için:

 • Satış yapmaya çalışmamak gerekir. Zira müşterilerin birçoğu bir ürün ya da hizmeti satın alırken diğer kullanıcıların yorumlarını okumaktadır. Bu noktada sizin markanızı kullanan müşterilerin yorumlarını alıntılamak iyi bir seçenek olacaktır.
 • Yüksek kalitede yayın yapmak da oldukça önemlidir. Kalitesi yüksek olan görseller, videolar sayfayı daha etkili kılmakla birlikte çekici de yapar.
 • Form şeklinde bir sayfa tasarımında daha az bilgi girişi ve seçenek sayısı tercih edilmelidir. Karışık ve uzun formlar müşterilerin sayfadan ayrılmasına yol açacaktır.
 • Sayfanın çok uzun olmaması, aşağıya sürüklenen içeriğin azaltılması da sayfada geçirilen zamanı arttırır.
 • Planlama Planlama
 • Tasarım Tasarım
 • Kodlama Kodlama
 • Teslim Teslim
Planlama

Planlama

Müşterilerimizin isteklerine önem veriyoruz. Bu aşamada markanızın hedef kitlesini belirleyerek marka imajınıza uygun özelliklere sahip bir sayfanın tasarlanması için birlikte çalışıyoruz. Markanızı tanıyarak en etkili tasarımı geliştiriyoruz.

Tasarım

Tasarım

Uzman ekibimiz ile hedef kitlenize uygun, markanızı en iyi şekilde tanıtacak yönlendirme sayfası için çalışıyoruz. Bu süreçte sizinle sürekli iletişim içerisinde olarak en doğru içeriği hazırlıyoruz.

Kodlama

Kodlama

Uzman yazılımcılarımız tarafından sayfanın işlev kazanması için kodlama işlemlerini gerçekleştiriyor, sayfanın farklı platformlarda uyumluluğunu test ediyoruz.

Teslim

Teslim

Sayfanın genel bir kontrolünün yapılmasının ve test aşamasının başarılı ile sonuçlanması sonrasında onayınız doğrultusunda sayfayı yayınlıyoruz.

Landing Page Tasarımı için Neden PİK AJANS!

Landing Page Tasarımı için Neden PİK AJANS!

Referanslarımız ve sektördeki deneyimimiz ile siz müşterilerimiz ile yürüttüğümüz süreç sonunda en etkili tasarımı ortaya çıkarıyoruz.

 • Hizmet Oranı 70%
 • Hizmet Oranı 80%
 • Hizmet Oranı 90%

Landing Page Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Landing Page Dönüşüm Oranı Yüksek midir?
Kampanya hedeflerini doğru belirleyerek, herkes için anlaması kolay ve anlaşılabilir bir içerik hazırlayarak, sayfa yükleme süresini azaltarak, etkileyici bir metin akışı sunarak dönüşüm oranını arttırmak mümkündür.
PPC landing page nedir?
Pay Per Click olarak isimlendirilen PPC, hedef kitleye ulaşmada Landing Page’in arama motoru ve farklı internet siteleri aracılığı ile kampanyalar oluşturarak trafik sağlaması işlevini görmesidir.
Landing Page Nerede Kullanılır?
Langing Page’ler günümüzde etkinlik sayfaları olmak üzere, eposta bültenine kayıt yaptırmak için, yeni bir ürün tasarımı yapmak olmak üzere ziyaretçileri ve potansiyel müşteriler hakkında bilgi sahip olmak gibi birçok yerde kullanılabilir.
Landing Page Dijital Pazarlaması Nasıl Yapılır?
Sitenize gelen kişiler için bu sayfanın markanızı en iyi şekilde yansıtması beklenir. Bu noktada Landing Page oluştururken dikkat edilmesi gereken kriterlere uyarak, hedef kitleye uygun bir sayfa oluşturulması ve düzenlenmesi gerekir.
Landing page tasarım fiyatlarını ne belirliyor?
Sayfanın tasarım fiyatı içeriğe bağlı olarak sayfanın uzunluğu, işlevsel olup olmaması ve form yapısı gibi birçok kriter belirlemektedir.

Başlamaya hazır mısın?

PİKS AJANS hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım öne geçmeye hazır olun!

FİYAT TEKLİFİ AL