CMS Panel Yazılımı

CMS Panel Nedir?

Content Management System, içerik yönetimi paneli ya da admin paneli olarak ifade edilen CMS, internet üzerinden kolay yönetilebilir siteler bünyesinde yer almaktadır. Özellikle kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, web sitelerinin yönetilmesini kolaylaştırmaktadır. HTML, CSS ve JS başta olmak üzere farklı kodlama dilleri kullanarak oluşturulan web sitelerinin yönetimi de kodlama bilgisine dayanmaktadır. Fakat CMS Paneli ile kolaylıkla web sitesine yönelik düzenlemeler gerçekleştirilebilmektedir. Ticari bir web sitesi ise ürün eklenebilir, farklı amaçlar ile kullanılan bir web sitesi ise istenilen araçlar ve içerikler kolaylıkla oluşturulabilir, güncellenebilir. Pik Ajans olarak siz müşterilerimize web sitenizi kodlama bilgisi olmaksızın yönetilmeniz için CMS Panel hizmeti sunuyoruz.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/cms-icerik-yonetim-panelinde-kolay-kullanim-imkani.png

CMS İçerik Yönetim Panelinde Kolay Kullanım İmkanı

Web sitenizi kodlama bilginiz olmadan yönetmeniz CMS içerik paneli ile oldukça kolay olmaktadır. Özellikle web sitenizi güncelleme, içerik ekleme ve daha birçok özelliği kullanmanız, hem de teknik bir alt yapı bilgisine sahip olmadan, kolay bir şekilde CMS ile mümkündür. Bu kapsamda gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında kategori oluşturma, yönetme ve kontrol etme, güncelleme, kullanıcılara ve ürünlere ilişkin her türlü işlem, medya yükleme gibi daha farklı birçok işlem de CMS paneli üzerinden tek tıkla uygulanabilir.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/cms-panel-yazilimin-firmaniza-faydalari.png

CMS Panel Yazılımının Firmanıza Faydaları

Hedeflerinize ulaşmada önemli bir araç olan web sitelerini oluşturmak kadar aynı zamanda yönetmek de oldukça önemlidir. Bu noktada CMS paneli kurulumunun firmanıza sağlamış olduğu birtakım avantajlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki, rapor yazmayı kolaylaştırmak, verileri daha iyi değerlendirmek, kolay bir kullanıma sahip olduğundan işlemleri hızlı şekilde gerçekleştirmek, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan kullanabilmek, yönetme hakkını tamamı ile site sahibine vermek gibi birtakım faydaları bulunmaktadır.

  • Brief Süreci Brief Süreci
  • Proje Analiz Süreci Proje Analiz Süreci
  • Kodlama Kodlama
  • Teslim Aşaması Teslim Aşaması
Brief Süreci

Brief Süreci

Hizmetin verilmesi kapsamında ilk aşama araştırma ve müşterimizi tanımaya yönelik brief aşamasıdır. Burada özellikler ilgili web istenin bulunduğu sektör analizi, rakip site analizi gibi birtakım tanılama işlemleri gerçekleşmektedir.

Proje Analiz Süreci

Proje Analiz Süreci

İlgili proje analizi sürecinde, yazılımın uygulanacağı internet sitesinin alt yapısı ve diğer detaylar incelenir. Panelin uyumluluğu kontrol edilir.

Kodlama

Kodlama

Panelin entegre edilmesi için ilgili programlama dillerinde kodlar geliştirilir, daha sonra web sitesi ile uyumu kontrol edilir.

Teslim Aşaması

Teslim Aşaması

Kodlanan ve daha sonra uyumluluk, uygunluk gibi testlerden başarı ile geçen uygulama müşteriye teslim edilir.

CMS Panel Yazılımı için Neden PİK AJANS!

CMS Panel Yazılımı için Neden PİK AJANS!

Pik Ajans olarak hiçbir kodlama bilgisine sahip olmasanız da sizin için kolay bir şekilde yönetilebilir web sitesi panel hizmetini en iyi şekilde, internet sitenize özel olarak sunmaktadır.

  • Hizmet Oranı 70%
  • Hizmet Oranı 80%
  • Hizmet Oranı 90%

CMS Panel Yazılımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

CMS Panel özel tasarım görüntüsüne sahip olabiliyor mu?
CMS Panel yazılımı hizmetinde sitenizin yönetim paneli, size özel Türkçe olarak ve istediğiniz temaya sahip olarak kodlanmakta ve dilerseniz ek özellikler eklenerek geliştirilmektedir. Detayı bilgi için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.
CMS paneli web sitem için kullanabiliyor muyum?
Sahip olduğunuz ister blog, ister internet sitesi, ister portal isterseniz de e-ticaret siteniz için CMS panel hizmetini kullanmanız mümkündür. Her türlü internet sitenize özel olarak geliştirilen CMS yönetim panelleri, sitenizi en iyi şekilde yönetmeniz için oluşturulur.
CMS Panel her sektöre uygun oluyor mu?
Her ne kadar e-ticaret sitelerinde sıklıkla kullanılıyor gibi gözükse de sektör fark etmeksizin CMS panel sistemi hemen hemen tüm internet siteleri için geliştirilebilirdir.

Başlamaya hazır mısın?

PİKS AJANS hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım öne geçmeye hazır olun!

FİYAT TEKLİFİ AL