CRM Yazılımı

CRM Yazılımı Nedir?

Tam ismi ile Customer Relationship Management olarak ifade edilen CRM yazılımı; firmalarda, işletmelerde iş akışını takip etmek amacı ile yönetim ve geliştirme amacı ile kullanılan yazılım ürünleridir. Bu yazılımlar markanızın faaliyet gösterdiği sektör ve iş alanına göre farklı olmakla birlikte farkı ve özgün olarak size özel geliştirilmektedir. Zira her markanın farklı müşteri sayısı, işletme altyapısı bulunmakta olup en iyi CRM yazılımı bu faktörlere dikkat ederek geliştirilen yazılımlardır. Pik Ajans olarak markanızın, firmanızın bulunduğu sektöre, işletme yapınız ve yönetim şeklinde göre en etkili ve verimli CRM yazılımlarınızı özgün olarak sizin için geliştiriyoruz.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/neden-crm-yazilimi-kullanmamiz-gerekir.png

Neden CRM Yazılımı Kullanmanız Gerekir?

Genel itibari ile işletmeler ve firmalara bünyesinde kullanılan CRM yazılımı, müşteri ilişkileri yönetiminin otomatik olarak kolay bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Eksik ve hataların kolay bir şekilde görülmesini sağlar. Günümüzde yapay zeka ve makine öğrenmesi ile birçok işlemin kolay takibi yapılabildiği gibi aynı zamanda firmanızın öngörüde bulunmasına da katkı sağlar. Bu sayede rakipleriniz arasında öne çıkar ve iş yönetiminizi daha etkin ve verimli bir şekilde kullanmanız da mümkün olur. Size özgün olarak geliştiren bu yazılım ihtiyaçlarınıza göre şekillenir ve işletme yapışınıza göre farklı değişkenleri ele alarak yazılım geliştirmesine olanak sağlar.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/crm-yaziliminin-firmamiza-faydalari.png

CRM Yazılımının Firma Faaliyetlerinize Katkısı Nelerdir?

CRM yazılımları iş akışınızı daha verimli ve ekili bir şekilde gerçekleşmenizi sağlar. Özellikle sektöre, işletme yapınıza göre farklı bir bakış açısı sunarak, öngörüde bulunmanıza imkan sağlar. Bu da rakipleriniz arasından ayrılmanızı, bütçenizi, iş yönetiminizi ve daha birçok akışı daha iyi yönetmenize katkıda bulunur. Özgün olarak geliştiren CRM yazılımları, işletmeniz bünyesinde müşteri ilişkilerini daha hızlı ve kolay şekilde görüntüleyebilmenizi sağlar ve süreci etkin kullanmanız gibi daha birçok avantajı da beraberinde getirir.

  • Brief Brief
  • Proje Analiz Proje Analiz
  • Panel Tasarım Panel Tasarım
  • Teslim Aşaması Teslim Aşaması
Brief

Brief Süreci

Bu süreçte markanızı, firmanızı yakından tanıyarak faaliyet gösterdiğiniz sektör, işletme yapınız gibi daha birçok unsuru dikkate alarak en etkili CRM yazılımının nasıl geliştirileceği planlanır ve süreçte sizin ile sürekli iletişim halinde adımlar atılır.

Proje Analiz

Proje Analiz

CRM yazılımının kullanılacağı amaç ve hedefler doğrultusunda, yazılımdan nelerin beklendiği gibi faktörler değerlendirilerek bir proje analizi gerçekleştirilir. Bu aşamada yazılımdan beklentiler başta olmak üzere diğer detaylar ele alınır.

Panel Tasarım

Panel Tasarım

Programın ara yüzü, kontrol paneli ve göstergeler gibi çeşitli unsurların geliştirilmesi için taslaklar oluşturulur. Fikir aşamasından uygulama aşamasına geçilmesi bu süreçte ele alınır.

Teslim Aşaması

Teslim Aşaması

Markanıza özel, özgün olarak hazırlanan CRM yazılımı teslim edilir. Kullanımı ve diğer tüm teknik detaylar siz müşterilerimize raporlanır.

CRM Yazılımı için Neden PİK AJANS!

CRM Yazılımı için Neden PİK AJANS!

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre, işletme yapınıza özel olarak hedeflerinize ulaşmada etkili bir yönetim için CRM yazılımlarınızı sizin için geliştiriyoruz.

  • Hizmet Oranı 70%
  • Hizmet Oranı 80%
  • Hizmet Oranı 90%

CRM Yazılımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

CRM yazılımını adlıktan sonra geliştirilebilir mi?
Yazılımın teslim aşamasından sonra isteğe bağlı olarak yazılıma ek geliştirmeler, güncellemeler yapılabilmektedir. Bu noktada daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
CRM yazılımının dosyaları şifreli mi teslim edilecek?
Markanıza özel olarak geliştirilen yazılımın teslim edilmesi şifreli olarak gerçekleştirilmekte olup teslim sonrasında program tamamen markanıza özel olarak kullanıma açılacaktır. Bir başka kişi tarafından bu dosyalara ve programa ulaşmak mümkün olmamaktadır.

Başlamaya hazır mısın?

PİKS AJANS hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım öne geçmeye hazır olun!

FİYAT TEKLİFİ AL