Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları Nedir?

Business to Business olarak da ifade edilen reklam türleri için dünya genelinde en uygun ve en iyi sosyal medya platformu olan Linkedin, markanızın nitelikli hedef kitlesine ulaşmasında önemlidir. BU noktada Linkedin reklamları, dünyanın en aktif iş dünyası platformunda markanıza ait ilanların, tanıtımların nitelikli kitleye en hızlı, en kolay ve en az maliyetli şekilde ulaşmasını sağlar. Linkedin kullanıcıları reklamlarınızı farklı reklam modelleri bünyesinde görüntüleyebilir. Bu sayede hedeflerinize ulaşmada etkili bir aracı kullanmış olursunuz. Pik Ajans olarak hedefinize yönelik reklam modelinin belirlenmesi ve optimizasyonun sağlanması olmak üzere en etkili Linkedin reklam hizmetini sunuyoruz.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/linkedin-reklam-modelleri.png

Linkedin Reklam Modelleri

Linkedin bünyesinde farklı reklam modellerini barındırmakta olup bunlar arasında Linkedin Text Ads, reklamları metin şeklinde sunulmasını sağlamakta olup nitelikli kitlenin belirlenmesinden sonra kitleye uygun olarak hazırlanır. Linkedin Sponsored InMail, Linkedin’in bültenine kayıtlı kullanıcıya mail üzerinden erişme olanağı sunar. Linkedin Sponsored Content, ilgili gönderinizi öne çıkararak hedef kitlelere ulaşmaya yardımcı olur. Linkedin Follow Company Ads modeli ise daha çok şirketler tarafından kullanılmakta olup Lİnkedin üzerinden kişi sayısını arttırmak isteyen müşterilerin tercih ettiği bir modeldir. Son olarak Linkedin Display Ads ise diğer reklam modellerinden farklı olarak reklam alanlarını ve boyutlarının seçimi müşterilere bırakılmıştır. Bu sayede daha etkin bir reklam hizmeti alınabilmektedir.

https://www.piksajans.com/wp-content/uploads/2020/07/linkedin-reklam-danismanligi.png

Linkedin Reklam Danışmanlığının Faydaları

Özellikle profesyonel iş dünyasından birçok nitelikli kullanıcıya ulaşılmasında, markanızın bu kullanıcılar tarafından tanınmasında etkili olarak sunulan profesyonel bir reklam hizmeti almak oldukça önemlidir. Sadece yerelde değil dünya genelinde de bilinirliğin artması, aktif hesap yönetimin sağlanması, markanın etkili tanıtımı için de reklam danışmanlığı hizmetinin alınması bütçenizi daha iyi kullanmanızı ve yatırımın geri dönüşünün etkin olmasını sağlayacaktır.

  • Sektör Analiz Sektör Analiz
  • Sayfa Analizi Sayfa Analizi
  • Hesap Optimizasyonu Hesap Optimizasyonu
  • Raporlama Raporlama
Sektör Analiz

Sektör Analiz

Markanızın bulunduğu sektörün araştırılması, rakiplerin stratejilerinin tanınması ve diğer tüm bilgi toplama ve analiz işlemlerini sektör analizi sürecinde gerçekleştiriyoruz. Markanız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve etkili bir reklam modelinin belirlenip tanıtılması için bilgi toplama işlemine önem veriyoruz.

Sayfa Analizi

Sayfa Analizi

Bu aşamada firmanızın, markanızın Linkedin’de bulunan sayfasından hedef kitle analizi, etkileşim sayısı ve diğer gösterge, veriler kontrol edilerek uygun bir reklam stratejisinin oluşturulması için analizler gerçekleştiriyoruz.

Hesap Optimizasyonu

Hesap Optimizasyonu

Size en iyi şekilde geri dönüş saplayacak modeli belirledikten sonra, oluşturduğumuz reklam stratejisi çerçevesinde hesabınızı bu modele uygun olarak optimize ediyoruz.

Raporlama

Raporlama

Hesap optmizasyonu, test ve kontrol aşamasından sonra işlemlerin özeti ve gerçekleştirilen adımlara ait detaylı bilgileri siz müşterilerimize sunuyoruz.

Linkedin Reklamları için Neden PİK AJANS!

Linkedin Reklamları için Neden PİK AJANS!

Markanızın profesyonel iş dünyasında en iyi şekilde tanıtılması, reklam bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmek ve hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmak için sizlere profesyonel Linkedin reklam hizmeti sunuyoruz.

  • Hizmet Oranı 70%
  • Hizmet Oranı 80%
  • Hizmet Oranı 90%

Linkedin Reklamları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Linkedin’de Reklam Vermenin Avantajları
Markanızın iş dünyasının en büyük sosyal platformunda tanınır olması, profesyonel ihtiyaçların hızlı, kolay ve daha etkili bir şekilde karşılanması başta olması, ücretsiz üyelik ile nitelikli hedef kitleye daha az maliyetle ulaşılması gibi birçok avantaj Linkedin’in etkin ve oldukça önemli bir tanıtım aracı olarak ifade edilmesine katkı sağlamaktadır.
Linkedin reklamları verimli olur mu?
Genel itibari ile 200’den fazla ülkeden milyonlarca kullanıcı bünyesinde barındıran Linkedin, iş dünyasının en aktif profesyonel ağlarında biridir. Bu noktada markanızın ihtiyaçlarını karşılamak, uluslararası alanda tanınabilirliğini en az maliyetle en etkin şekilde Linkedin’de reklam vererek sağlamanız mümkündür.
Linkedin hedefleme seçenekleri nelerdir?
Linkedin birçok alanda hedefleme olanağı sağlamakta olup özellikle coğrafi konum belirtmek zorunlu bir seçenek olduğundan dolayı reklam verilmesi durumunda konuma ve IP adresi konumuna göre reklamların görüntülenmesi de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda iş unvanı, şirket adı ve bazı unsurlara göre de hedefleme yapılabilmektedir.
Linkedin eşleşen hedef kitle nedir?
Markanıza yönelik kitlelere ulaşmak için Linkedin tarafından özel hedefleme seçeneği oldukça etkili bir araçtır. Bu sayede istediğiniz topluluğa ve kitleye kolay ve etkili bir şekilde ulaşmanız mümkündür.
Linkedin Reklam Optimizasyonu faydası var mı?
Reklamlarda metin ve görsel optmizasyonların yapılması dikkat çekme açısından oldukça önemlidir. Bu sayede daha fazla kişiye, daha fazla trafiğe sahip olmanızın yanı sıra verilerden yararlanarak daha etkili bir reklam stratejisi izlemek, yatırımınızın geri dönüş oranını arttıracaktır.

Başlamaya hazır mısın?

PİKS AJANS hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım öne geçmeye hazır olun!

FİYAT TEKLİFİ AL